عنوان(پاورپوینت نمونه شهرک در اهواز)

هم اکنون فایل با مشخصه ی .پاورپوینت نمونه شهرک در اهواز. وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید./پاورپوینت نمونه شهرک در اهواز/پاورپوینت نمونه شهرک در اهواز|1951499|flh1448890|

.

دانلود پاورپوینت با موضوع نمونه شهرک در اهواز

در قالب ppt ودر55اسلاید، قابل ویرایش

برشی ازمتن تحقیق:

علل ایجاد مجتمع های مسکونی1) با توجه به نیاز بشر به حفظ امنیت و توانایی بیشتر برقراری امنیت توسط نیروهای جمعی به نسبت نیروهای فردی، انسانها زندگی به صورت گروهی را تا آنجا که به حریم خصوصی شان لطمه وارد نکند دوست دارند.


2)وجود مجتمع های مسکونی این امکان را به مخاطبان می دهد تا از امکانات بیشتر و بهتری بهره گیرند.(مثل فضاهای خدماتی و تفریحی و...)


3)کمتر شدن هزینه ها با توجه به تقسیم آنها بین تعداد خانوار بیشتر.


4)امکان لذت بردن از زندگی جمعی در کنار حریم خصوصی.

معماری بومی اقلیم گرم و مرطوب

الف: یکی از ویژگیهای معماری بومی این اقلیم وجود بادگیرهای بلند و ر به دریا می باشد که نسیمهای لایم و خنک دریایی را گرفته و از کانالهای آجری و خشتی به فضاهای داخلی ساختمان می رساند. نمونه های خوبی از این نوع ساختمان را می توان در بندر لنگه مشاهده وبررسی کرد.

ب: مصالح مصرفی دراین خطه از مصالحی که دارای ظرفیت حرارتی کم باشند، انتخاب می شود و یا از چوب و نی نیز استفاده فراوان می گردد.

ج: در نمای ساختمان از مصالح روشن و هموار وصیقلی استفاده می شود تا انرژی حرارتی خورشید و تابش و انعکاسات نوری را دفع کند.

د: استفاده ازسایه بان و ایوانهای پیش آمده سرپوشیده و بخصوص فرنیزهای مناسب در بالای پنجره ها، از نفوذ آب باران های شدید پیشگیری می کند. همچنین باعث ایجاد سایه بر روی دیوارنما می شود.

ه: چنانچه در تمام جوانب ساختمان کنسول های سرتاسری یا پیش آمدگی متناسب تعبیه شود، راحتی ساکنین تأمین می گردد. به طور کلی استفاده از وجود دستگاههای خنک کنندهف آسایش زندگی را بیشتر و فعالیتهای اقتصادی را از هر جهت ممکن می سازد.

سرعت جریان هوای داخلی

با ایجاد کورانی مؤثر در داخل اتاق می توان میانگین سرعت جریان هوای داخلی را به 60 درصد و حداکثر سرعت آن را به 120 درصد سرعت باد رساند. ولی اگر در اتاق کوران ایجاد نشود، حتی وقتی پنجره ها کاملاً باز باشد، میانگین سرعت هوای داخلی ممکن است به 15 درصد و حداقل سرعت آن به 10 درصد سرعت باد کاهش یابد.مطالب دیگر:
📖ساخت بازی دوبعدی وسه بعدی بدون برنامه نویسی وانتشار در مارکت ها📖ذهنیت و عینیت در معماری کودکان📖بررسي تفاوت سبک اسنادي کودک عادي و کودک عقب مانده ذهني-تعداد صفحات 85 ص📖بررسي تيپ شخصيتي(درون گرا- برون گرا) در بازيگران -تعداد صفحات 114 ص📖بررسي چگونگي تاثير فناوري اطلاعات در فرآيند برنامه ريزي استراتژيک گروه صنعتي نيرو محرکه-تعداد صفحات 219 ص📖بررسي چگونگي گذران اوقات فراغت معلمان زن در شهر ري-تعداد صفحات 100 ص📖بررسي حقوقي جرم قاچاق كالا -تعداد صفحات 68 ص📖بررسی رابطه بین سبک های مدیران و رضایت شغلی کارکنان مدرسه -تعداد صفحات 65 ص📖بررسی رابطه دینداری و میزان طلاق بین زنان شهر تهران -تعداد صفحات 140 ص📖بررسي رابطه رضايت شغلي و عملكرد شغلي -تعداد صفحات 61 ص📖بررسي رابطه كمال‌گرايي والدين با عزت‌نفس، جرأت‌ورزي و خودكارآمدي فرزندان -تعداد صفحات 128 ص📖بررسي سلامت رواني در خانوادة خلبانان نظامي-تعداد صفحات 215 ص📖بررسی مقایسه ای شاخص (Berg ) در بیماران سکته مغزی وافراد سالم-تعداد صفحات 49 ص📖بررسي مقايسه ي بهداشت رواني در زنان ومردان شاغل-تعداد صفحات 40 ص📖بررسي ميزان افسردگي امدادگران مرد -تعداد صفحات 103 ص📖بررسي ميزان تاثير شن بازي درماني ،در درمان كودكان پيش فعال سنين 5 تا 7 سال استان تهران-تعداد صفحات 181 ص📖بررسی نگرش فرهنگیان نسبت به عوامل موثر بر رعایت حجاب توسط معلمان-تعداد صفحات 58 ص📖برسي تأثير بدرفتاري والدين بر عزت نفس دانش‎آموزان مقطع راهنمایی شهرستان ایلام -تعداد صفحات72 ص📖برسي تأثير بدرفتاري والدين بر عزت نفس دانش‎آموزان مقطع راهنمايي شهرستان ايلام -تعداد صفحات 65 ص📖تاثيرتلويزيون بر رفتار كودكان و جوانان-تعداد صفحات 105 ص📖تبيين رابطه بين نقش جنسيتي مردانه و زنانه با رشته تحصيلي در دانشجويان پسر رشته هاي فني و هنر-تعداد صفحات 113 ص📖تفسير روان شناختي نقاشي هاي اطفال 7 تا 9 ساله كرج در ارتباطات خانوادگي-تعداد صفحات 50 ص📖تفسير روان شناختي نقاشي هاي اطفال 7 تا 9 ساله كرج در ارتباطات خانوادگي -تعداد صفحات 90 ص📖رابطة بين شيوه هاي فرزندپروري، با مكان كنترل در دانش آموزان پسر-تعداد صفحات 81 ص📖بررسي تيپ شخصيتي(درون گرا- برون گرا) در بازيگران گروه هاي مختلف تئاتر-تعداد صفحات 118 ص